ES Spor Kulübü
Kuruluş: 2003
Cenap Şahabettin Sk. No:29
Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 327 0430
Faks: 0216 325 4859
bilgi@esvoleybol.com 
Turkish English

isteataturk.com

Milli Sporcularımız

Emre Şenol

ES Dükkan

Selex Junior Dizlik
30 YTL

Fotoğraf Galerisi
Fotoğraf Arşivi

Posta Grubu
 
  

Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Yorumları


Sitede 97 ziyaretçi var.

Voleybol Şenlikleri Devam Ediyor

VI. Voleybol Şenliği - İzmit
Özel Seymen Koleji - Otogar Karşısı, 10 Şubat 2007

Genel Program
Saat10.02.07 Cumartesi
10:00Minik Kız A
11:00Minik Kız B
12:00Süper Minik Kız A
Minik Erkek A
13:00Minik Kız C
14:00Küçük Kız A
Mini Voleybol Kuralları
Maç Programı
TarihSaatKategoriGrupTakımlar
10.02.07
Cumartesi
10:00-11:00Minik KızAKarabük S.K
Mehmetçik İ.Ö.O (B)
Özel Seymen
Tüpraş 50.Yıl S.K (C)
Gebze M.O.K (B)
ES Menekşe
11:00-12:00Minik KızBPolis Gücü S.K
Mehmetçik İ.Ö.O (C)
Tüpraş 50.Yıl S.K (A)
Tüpraş 50.Yıl S.K (D)
İzmit Emek D.S.K (A)
ES Lale
12:00-13:00Süper Minik KızAGebze M.O.K
İzmit E.D.S.K
ES Yeşil
ES Siyah
12:00-13:00Minik ErkekAÖzel Seymen Lisesi
ES Karma
13:00-14:00Minik KızCMehmetçik İ.Ö.O (A)
Mehmetçik İ.Ö.O (D)
Tüpraş 50.Yıl S.K (B)
Gebze M.O.K (A)
İzmit Emek D.S.K (B)
ES Gül
ES Sarı
ES Mavi
14:00-15:00Küçük KızAKarabük S.K
Polis Gücü S.K
Hereke Nuh Çimento İ.Ö.O
Hızır Reis İ.Ö.O
Tüpraş 50.Yıl S.K
Gebze T.M.O.K (A)
Gebze T.M.O.K (B)
ES Hercai Menekşe
ES Kırmızı

ES Takım Kadroları
Küçük Kızlar
Takım AdıAdı Soyadı
ES KırmızıSıla Göllücü
İlayda Naz Taneri
Zeynep Günel
Ege Dülger
ES Hercai MenekşeÖzen Uğurlu
Bahar Durmaz
A.Gökçe İlmihan
Hande Uslu
Minik Kızlar
Takım AdıAdı Soyadı
ES Maviİdilnaz Aydın
Shauna Albinet
Ekin Bayur
Zeynep Su Göllücü
ES SarıBüşra Sude Elitaş
Edan Naz Şengün
Elif Günel
Sena Akyıldız
ES GülLütfiye Doğdu
Vedia Durmaz
Burçak Atmaca
Lügen Deniz Akıncı
İrem Baykut
ES LaleCeren Oral
Aylin Omurca
Özge Yılmaz
Büşra Horoz
Batuhan Gönül
ES MenekşeYağmur Şentürk
Cansu Ökmen
Ekin Canel
Gözde Horoz
Çağla İrem Satı
Süper Minik Kızlar
Takım AdıAdı Soyadı
ES YeşilBegüm Tezer
Ceren Naz Özkoçak
Aslıhan Keskin
İrem Varol
ES SiyahElif Memiş
Derin Kozacıoğlu
Begüm Okur
Celine Albinet

Şenlik Sponsorları


Acıbadem Sağlık Grubu - Sağlık Sponsoru
ETİ - Lezzet Uygarlığı
ETİ - Şenlik Sponsoru

Ana Sayfa



Facebook'ta takip edin  Twitter'da takip edin  Youtube'da takip edin

ES Maç Programı

Puan Durumları
İstanbul altyapı ligleri
maç sonuçları
ve puan durumu


Haftalık Program
31. Hafta Programı
32. Hafta Programı


Sporcularımız

Arda Erkan

Sırma Üç

Hayal Kurmayı Öğrenmek


© ES Spor Kulübü, 2004-2014. Tüm Hakları Saklıdır.